O Anna's Teapot

Během studia japonské literatury na University of Oxford a během studia jsem strávila téměř dva roky v Japonsku, kde se pro mě stalo pití zeleného čaje každodenním rituálem a radostí. Po návratu do Čech jsem díky práci na britském velvyslanectví často cestovala a neustále jsem řešila, jak si v práci nebo na cestách připravit perfektní šálek senchy.

Když jsem odešla na mateřskou, rozhodla jsem se produkt, který jsem já i spoustu mých známých hledala, sama vytvořit. Tak vznikl Anna's Teapot. Po roce hledání jsem v japonské prefektuře Shizuoka našla rodinnou farmu s dlouhou tradicí pěstování zeleného čaje. Nejen že z jejich produkce pochází ta nejkvalitnější bio sencha, ale jejich šetrný způsob zemědělství zvaný chagusaba (doslova “polo-přírodní louka” ) obohacuje místní krajinu a zachovává biodiverzitu.

Anna

Anna’s Teapot je bio sencha v pyramidových sáčcích, které jsou dostatečně velké, aby se v nich lístky mohly bez omezení rozvinout a vylouhovat. Každý sáček je také individuálně zabalený, abyste ho s sebou mohli vzít do kabelky nebo do batohu a připravit si perfektní šálek senchy kdykoli.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení