O Anna's Teapot

Během studia japonské literatury na University of Oxford a během studia jsem strávila téměř dva roky v Japonsku, kde se pro mě stalo pití zeleného čaje každodenním rituálem a radostí. Po návratu do Čech jsem díky práci na britském velvyslanectví často cestovala a neustále jsem řešila, jak si v práci nebo na cestách připravit perfektní šálek senchy.

Když jsem odešla na mateřskou, rozhodla jsem se produkt, který jsem já i spoustu mých známých hledala, sama vytvořit. Tak vznikl Anna's Teapot. Po roce hledání jsem v japonské prefektuře Shizuoka našla rodinnou farmu s dlouhou tradicí pěstování zeleného čaje. Nejen že z jejich produkce pochází ta nejkvalitnější bio sencha, ale jejich šetrný způsob zemědělství zvaný chagusaba (doslova “polo-přírodní louka” ) obohacuje místní krajinu a zachovává biodiverzitu.

Anna

Anna’s Teapot je bio sencha v pyramidových sáčcích, které jsou dostatečně velké, aby se v nich lístky mohly bez omezení rozvinout a vylouhovat. Každý sáček je také individuálně zabalený, abyste ho s sebou mohli vzít do kabelky nebo do batohu a připravit si perfektní šálek senchy kdykoli.

Zpět do obchodu